Oyun Cenneti Ana Sayfa Tüm Oyun Kategorileri
OYUN CENNETİ OYUNLAR
Oyun KutumAçılış Sayfam Yapayım Keyfime Bakayım
    OYUN ARA :
 

Oyunlar

/

Mantar Çiftlik Savunması Oyunu

Mantar Çiftlik Savunması : Savunma mantarlarını kullanarak çiftliği ele geçirmek isteyen düşmanları yokedin. Oyun Cenneti Oyunlar

Mantar Çiftlik Savunması - Savunma mantarlarını kullanarak çiftliği ele geçirmek isteyen düşmanları yokedin
OYNAMAK İÇİN TIKLA
Oynamak İçin Tıkla

Nasıl Oynanır? : Çiftliği ele geçirmek isteyen düşmanları durdurun. "W,A,S,D" tuşlarıyla ya da küçük haritanın üzerine tıklayarak çiftlik alanında dolaşabilirsin. Küçük haritadan düşmanı takip edebilirsin. Mantar marketinden kurmak istediğin savunma mantarına tıkla ve sonra çiftlikte istediğin uygun bir yere götürüp onu kur. Kurduğun mantarın savunma menüsünü görmek için üzerine tıkla. Buradan bu mantarı daha da geliştirebilir, satabilir ya da element ekleyerek gücünü artırabilirsin. "Saldırı Başlat" butonuna tıklayarak bir sonraki saldırıyı beklemeden hemen başlatabilirsin. Boşluk Tuşuna basarak mantar yapma..

 
bos
boşFacebook arkadaşım olmak için tıklacizgi
cizgiİstek, öneri, tavsiye, tebrik, reklam, işbirliği, oyun gönderme vb. bilumum mesajları iletişim kutusuna yazıp bize iletebilirsiniz.

İletişim kutusu için tıklayın.
/ Hata Bildir
cizgi
OyunCenneti Facebook SayfasıOyunCenneti Twitter SayfasıBize Ulaşın
RSSValid XHTML 1.0 TransitionalValid CSS!


OYUN CENNETİ OYUNLAR - 22 HAZIRAN 2018 CUMA - Oyun Skor - Oyun Gemisi - Diablo 3 - Google+

Türkiye'nin en büyük oyun sitesi OyunCenneti.com sizler için en güzel oyunları özenle seçip en kolay şekilde oynayabileceğiniz hale getiriyor. OyunCenneti'nde
oynadığınız oyunlar bu oyunları hazırlayan oyun yapımcılarına aittir. Oyun Cenneti en güzel oyunların bir arada toplandığı ücretsiz harika bir oyun sitesidir.