Oyun Cenneti Ana Sayfa Tüm Oyun Kategorileri
OYUN CENNETİ OYUNLAR
Oyun KutumAçılış Sayfam Yapayım Keyfime Bakayım
    OYUN ARA :

Oyunlar

/

Oynat'a Tıkla Oyunu

Oynat'a Tıkla : Bir sonraki bölüm için oynat butonunun gizlendiği yeri bul ve tıkla. Oyun Cenneti Oyunlar

Bu Oyunu Tam Ekran OynaOyun Kutum'a EkleBu Oyunu Facebook'ta Paylaş --> TAM ÇÖZÜM

Nasıl Oynanır   : Oynat butonunun gizlendiği yeri bul ve tıkla. Fare ile nesnelere tıklayarak hareket ettir. Birkaç bölüm bizden: 1-Kedinin kulaklarına ve gözüne tıkla. 2-Tuvalet kağıdını aşağı sürükleyerek aç. 3-Adamın burnundaki şeyi maskeli gözüne koy ve üzerine tıkla sonra gözündeki çizgilere tıkla. 4-Sağdaki ve soldaki çarkları döndürüp oynat butonu elde et. 5- Uygun silah ve eşyaları uygun adama ver. Bizden bu kadar, tamamını yazanın yorumunu tam çözüme ekleyeceğiz.
BU OYUN İÇİN YAPILAN YORUMLAR
beyza
vallahi çoooookkkkk güzel bir oyun herkese tavsiye ederim.
Cem Görkem
oyunu bitirdim çok güzel bir oyun yapmışlar
mervee
cok eglenceli mantık oyunu
oyuncu
doğruyu sölemek gerekirse 21 çooook zor 2 saatir bitirmeye çalısım

bu oyunu defalarca oynadım, hiç sıkılmadım ve hep bitirdim
ebru hazal
17. bölümde görmedim duymadım bilmiyorum olmuyor
ayşe nur
16 geçemiyorum sağ üst köşe de bir şey yok
Mert budak
1-Kedinin kulaklarına ve gözüne tıkla. 2-Tuvalet kağıdını aşağı sürükleyerek aç. 3-Adamın burnundaki şeyi maskeli gözüne koy ve üzerine tıkla sonra gözündeki çizgilere tıkla. 4-Sağdaki ve soldaki çarkları döndürüp oynat butonu elde et. 5-suşilerin bırınde herzaman yeri deişir. 6-kırmızı adama kanca kılıc ve sıseyı sıyah adama bumçika ninja yıldızı ve uzun kılıcı verın. 7-gunesın üçgenlerine tıklaın heposi tıklaınca güneşe tıklaın gece olucak kusa tıklaın oynat butonu gelcek. 8-tüm roketlere tıklaın oynat butonu gelıcek. 9-sağdan sola dogru hep kutulardan gecırın ve oynat ısaretıne donusecek. 10-elmayı kesın ve yarısını atın oynata tıkalın. 11-bulutlara tıkalın adamın gozluklerıne ve sapkasına tıkalyın oynat butonu gelecek 12-ordakı hayvan sembollerını oynat ısareti olacak sekılde tamamın. 13-tüm kutaları yıkın oynata ısaretine tıklaın. 14-her bırıne sağ alttan olmak uzere defaarca tıklaın yana dogru dusecekelr buton gelıcek tıklayın. 15-her ısareti az yana kaydorın karanlıkalstırın ısaretlerı gerı cekıp rengını ogrenın ve kılıdı acın. 16-bu bıraz ugras ıstıyor tum kesıklerı sag ust koseye getırı nsırayla en altı oynatın sonunda bulacaksınız. trenı tunelden gecırın arada kırıklar war o kırıkların ustune tıklaın orası acılacak bolece tene tıklayabıleceksınız. 17-sırayla gormedım duymadım konusmadım yaptırın. 18-en üste kadar cıkın tıklaın. 19. baykusların gozlerını kapatıcaklar sırayla acın. 20-tüm altınları topalın. 21. mekıgı aya carpın camını kırın devam edın. 22. mauseyle daıereyı takıp edın en sonunda tıklaın. 23-tüm köpekleri bulun. (Mert budak )
aleeeynaa
coook eglenceli :)
eray demirbas
görmedim duymadım konuşmadım nasıl yapılıyor
Bir Dost
Of Cahilmisiniz Hepiniz Aynı Tam Çözümü Koymuşsunuz Hava Basıyosunuz.
Bir Dost
Of Cahilmisiniz Hepiniz Aynı Tam Çözümü Koymuşsunuz Hava Basıyosunuz.
TAM ÇÖZÜM
1)kediye üç kez tıklayın 2)fareyle peçeteyi aşağı sürükleyin 3)adamın burnundakini maskesine yapıştırın. sonra maskeyi açın. sonra dikişleri açın 4)çarkları döndürerek ayarla 5)suşilere tek tek bas onların altındakinin birinde 6)kırmızı adama kanca, şişeyi ve kılıcı verin. siyah adama bumçika ninja yıldızını ve kılıcı verin 6)güneşin etrafındaki üçgenlere tek tek tıklayın. sonra güneşe tıklayın. sonra kuşa tıklayın 7)roketlerin hepsine tıklayın 8)parayı önce siyah yuvarlak olan kutuya sonra beyaz yuvarlak olan kutuya sonra üçgen olan kutuya atın 9)bıçağı sağa ve sola hareket ettirerek kesin sonra elmaya tıklayıp basılı tutup kenara çekin 10)ilk önce arkadan geçen bulutlara tıklayın. sonra adamın iki gözüne tıklayın. sonra adamın şapkasına tıklayın 11)sincaplardaki işaretleri doğru şekilde yerlerini değiştirin 12)tüm kutuları yıkın 13)sağdan üsttekine ardarda tıklayın sonra üsttekine tıklayın sonra sağdan başlayın ve alttaki tüm kutulara tıklayın tabi ardarda 14)oklar hangi yönü gösteriyorsa kartları o yöne çekin. sonra ışığı kapatın sonra hepsini geri çekerek renklerine bakın ve tarafındaki kutulara tek tek tıklayarak karttaki renk hangi renkse o renk yapın 15)sayfayı sürükleyerek sol üst köşeye getirin. sonra alttaki sayfayı sürükleyerek sağ alt köşeye getirin. sonra onun altındaki sayfayı sağ üst köşeye taşıyın 16)treni tıklayarak tünele sokun sonra etrafı işaretlenmiş yerlere tıklayın orası deliniyor oralardan treni tıklayarak çıkartın 17)birinin gözlerini kapatın birini kulaklarını kapatın birininde ağzını kapatın tabi tıklayarak 18)en üste kadar çıkın 19)hepsi gözlerini kaparken takip edin sonra aynı sırayla gözlerini açın 20)tüm paraları toplayın tıklayınca zıplıyor 21)rokete tıklayarak aya çarptırın birkaç kere 22)fareyi beyaz yuvarlakla beraber götürün 23)tüm köpekleri bulun birisi ekrandaki büyük olan. . . (editörüm lütfen yayınlayın ve tam çözüm yapın)
14.bölümde oynat cıkmo lan
14. bölüm ü nasıl yaptıngız
Caner Özcan
Uzaylı bölüm Adobe Flash Player olduğunda mı açılıyor. Bu arada yapamayanlara da söyliyim. Maymunlu bölümde 1. maymunun gözlerine 2. maymunun kulakların 3. maymunun ise ağzına tıklayacaksınız. . .
Caner Özcan
Arkadaşlar 17. bölümde 1 maymunun gözlerine diğerinin kulakların diğerinin ise ağzına tıklayın buton gelecek
beyza
çok güzel ama o ışık olan bölüm çok zor
mustafa kamalı
TAM çÖZÜM: 1-Kedinin kulaklarına ve gözüne tıkla. 2-Tuvalet kağıdını aşağı sürükleyerek aç. 3-Adamın burnundaki şeyi maskeli gözüne koy ve üzerine tıkla sonra gözündeki çizgilere tıkla. 4-Sağdaki ve soldaki çarkları döndürüp oynat butonu elde et. 5-suşilerin bırınde herzaman yeri deişir. 6-kırmızı adama kanca kılıc ve sıseyı sıyah adama bumçika ninja yıldızı ve uzun kılıcı verın. 7-gunesın üçgenlerine tıklaın heposi tıklaınca güneşe tıklaın gece olucak kusa tıklaın oynat butonu gelcek. 8-tüm roketlere tıklaın oynat butonu gelıcek. 9-sağdan sola dogru hep kutulardan gecırın ve oynat ısaretıne donusecek. 10-elmayı kesın ve yarısını atın oynata tıkalın. 11-bulutlara tıkalın adamın gozluklerıne ve sapkasına tıkalyın oynat butonu gelecek 12-ordakı hayvan sembollerını oynat ısareti olacak sekılde tamamın. 13-tüm kutaları yıkın oynata ısaretine tıklaın. 14-her bırıne sağ alttan olmak uzere defaarca tıklaın yana dogru dusecekelr buton gelıcek tıklayın. 15-her ısareti az yana kaydorın karanlıkalstırın ısaretlerı gerı cekıp rengını ogrenın ve kılıdı acın. 16-bu bıraz ugras ıstıyor tum kesıklerı sag ust koseye getırı nsırayla en altı oynatın sonunda bulacaksınız. trenı tunelden gecırın arada kırıklar war o kırıkların ustune tıklaın orası acılacak bolece tene tıklayabıleceksınız. 17-sırayla gormedım duymadım konusmadım yaptırın. 18-en üste kadar cıkın tıklaın. 19. baykusların gozlerını kapatıcaklar sırayla acın. 20-tüm altınları topalın. 21. mekıgı aya carpın camını kırın devam edın. 22. mauseyle daıereyı takıp edın en sonunda tıklaın. 23-tüm köpekleri bulun.
SUDE KÖPRÜ
OOOOOLLLLLEEEEEYYYYY!!!!!VVVVVEEEEE KKKKKOOOOORRRRRKKKKKUUUUUNNNNNÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇ!!!!! NİYE DEMEYİN OYUNU BİTİRDİM OOOLLLLLEEEEEYYYYY OYUN SONUNDA HAYALET ÇIKMIŞ KAMİLLER. (10 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN):D (ŞAKA DEĞİL | ( )
YORUM YAP / Diğer Yorumlara Bak

Oyun Cenneti  |  Oyun  |  Oyunlar  |  Türkçe Oyunlar  |  Skorlu Oyunlar  |  Nasıl Oyun Yapılır  |  Yeni Oyunlar  |  Oyun Video  |  Oyun Yorumları  |  Yardım  |  İletişim
bos
boşFacebook arkadaşım olmak için tıklacizgi
cizgiİstek, öneri, tavsiye, tebrik, reklam, işbirliği, oyun gönderme vb. bilumum mesajları iletişim kutusuna yazıp bize iletebilirsiniz.

İletişim kutusu için tıklayın.
/ Hata Bildir
cizgi
OyunCenneti Facebook SayfasıOyunCenneti Twitter SayfasıBize Ulaşın
RSSValid XHTML 1.0 TransitionalValid CSS!


OYUN CENNETİ OYUNLAR - 28 MAYıS 2018 PAZARTESI - Oyun Skor - Oyun Gemisi - Diablo 3 - Google+

Türkiye'nin en büyük oyun sitesi OyunCenneti.com sizler için en güzel oyunları özenle seçip en kolay şekilde oynayabileceğiniz hale getiriyor. OyunCenneti'nde
oynadığınız oyunlar bu oyunları hazırlayan oyun yapımcılarına aittir. Oyun Cenneti en güzel oyunların bir arada toplandığı ücretsiz harika bir oyun sitesidir.