Oyun Cenneti Ana Sayfa Tüm Oyun Kategorileri
OYUN CENNETİ OYUNLAR
Oyun KutumAçılış Sayfam Yapayım Keyfime Bakayım
    OYUN ARA :

Oyun

/

Tam Çözüm

Kapılar oyunu için tam çözüm, ipucu, yardım, hileler vb..

Kapılar - Kapıları açarak çıkışa ulaş bu gizemli evin sırrını çöz
Oynamak İçin TıklaNasıl Oynanır? : Kapıları açarak çıkışa ulaş. Kapıları açmak için fare ile tıklayabilir, eşyaları alıp bir başka odaya taşıyabilirsin. Aldığın nesneler yeni kapılar açmana yardımcı olacaktır. Bazı nesneleri tutup evin içine sürükleyebilirsin. Takıldığın yerler olursa oyunkuzusu yorum sayfalarına bakabilirsin, mutlaka çözümü bilen birileri vardır.
TAM ÇÖZÜM
Çözdüm!! Çok saolun Oyunkuzusu. Anlatayım: 1. Önce radyoya tıklayın en alt rafında bir kart varr onu alın. 2. İki geri gelin bir resim var. Yerde de bir beyazlık. Onu alın. 3. Sağ ok yapın şömineye tıklayıp çıkanı aldıktan sonra en sağdaki kapıdan girin. 4. Cekete tıklayın ve sonra koluna tıklayın. Çıkanı alın. 5. Oradan şömineye tıklayın. Çıkanı alın. 6. Oradan telefona tıklayıp çıkanı alın. 7. Ceketin olduğu yere gelip şömineye tıklayın. Çıkanı alın. 8. Sol ok sol ok yapıp koltuğun altında duranı alın. 9. Küpü kapıya takın ve ilerleyin. 1. Oradan çekmecenin en altına tıklayın ve hasta dosyasını alın. 2. SAndalyenin altına tıklayıp kağıdı alın. 3. Sağ ok yapıp kitaba tıklayın kartı alın. 4. Sağ ok. Saati Altıya getirin küpü alın. 5. Lambanın altına tıklayıp kartı alın. 6. Küpü takıp devam edin. 1. Odaya iki sol yapıp yerdekini alın. 2. Kapıya tıklayıp resmin yanına gidin. 3. Resme iki kez tıklayın. Şifre: 72273. 4. Küpü aldıktan sonra Odaya geri dönün. 5. Odada yastığa iki kez tıklayın kartı alın. Sonra yatağın yanında duran şeye tıklayıp içini alın. 6. Sol ok. Dolabın altına tıklayıp küpü takın. 7. Dolaptan geçin. 1. Rafın en alt 2. kısmında kartı alın. 2. İki sağ oktan sonra dolabın kapağını kapayın. 3. Rafın en alt 2. kısmında boş küp var onu alın. 4. Boş küpe tıklayıp (Envanterden) karrlatı yerleştirin. 5. Mavi Yeşil Turuncu Kırmızı Mor Gri. 6. Küpü tak devam et. 1. düz gidin. 2. Kapıya tıklayın. 3. Mektuba tıklayın vee... Mutlu son!
(Uğurhan Altınbaş)

---------------------------------------------------------------------------------
1. oda: Şimdi koridordaki kapılardan sadece biri açık ona girelim ama kapının üzerindeki işareti 1. oda diye bir yere çizelim o da lazım olacak. içeride yine kaloriferin sol alt köşesinde yap-boz parçası saklı. askıdaki mantonun kolunu kaldırınca cebinden kağıt parçası çıkıyor. Şöminenin sol alt köşesinde bir yap boz parçası daha. Telefonun yanına da bakın işte o zaman yap-boz parçaları tamamlanıp küp oluyor Pembe koltuğun yastıklarının altında bir kart daha var Küpü tutup mantonun yanındaki kapının rafına koyunca üzerinde işaret olmayan geçit kapısı açılıyor ve 2. odaya girebiliyoruz. 2. oda: Masanın altında sandalyenin arkasında bir kağıt parçası daha. Çelik çekmeceli dolabın en alt gözünde bir hasta dosyası var. dosyada hastanın 6:00 da geldiği yazıyor. Sağa döndüğümüzde kitap rafında alttan 3. raf sol uçtaki mor kitabın içinde kart var. Bu sefer kaloriferde bir şey yok. Bir daha sağa dönüyoruz oradaki saati 6:00 ya getiriyoruz ve içinden bir küp çıkıyor onu alıp geçit kapısının rafına koyup 3. odaya geçeceğiz ama önce lambanın altındaki kartı almayı unutmayın. 3. oda: Burada her şey baş aşağı!! şöyle bir turladığımızda bir fotoğraf buluyoruz. Holdeki resmin fotoğrafı ve altında S-C-A-P-E yazıyor. Bunu telefonumuz yardımıyla rakama çeviriyoruz. Herhangi bir odadan hole geçmek için odadaki simgeli kapıyı seçmemiz gerek ki o simge holün simgesi onu da bir yere çizelim mi? holde tablonun arkasına şifreyi (72273) yazıp küpü alıyoruz. Şimdi girdiğimiz odaların kapıları açık. Kaçıncı odanın simgesi nedir çizmemiz lazım. 3. odaya geri geldiğimizde her şey düzelmiş. Yastığın altına bakalım orada kart var. Açık duran etejer dolabindekini de aldıktan sonra küpü nereye yerleştireceğimizi arayalım. Gardorabın altında saklı bir yuva var 3. küp oraya. Sonra gardoraptan 4. odaya geçiliyor. 4. oda: Raflardan sağ alttan 2. de bir kart var. Beyaz dolaplardan açık olanı kapatın. Arkasında açık halde bir küp ve üzerinde rakamlar var. Şimdi 4. küpü yapacağız. Kartların üzerinde odaların simgeleri var. 0'da koridor oluyor. artı işareti olan objenin üzerindeki rakamlara toplanan renkli kartlar konacak: 0-mavi 1-yeşil 2-turuncu 3-kırmızı 4-mor 5-gri kare oluşturacak o kareyi kapıya koyup yukarı çıkın 4. küp Onu da yerine yerleştirince 5. odaya girip merdivenlerden çıkıyoruz kapının üzerindeki kağıdı alın ve kapıdan çıkın ve mutlu son.
(Duhan Demir)
Oyun Cenneti  |  Oyun  |  Oyunlar  |  Türkçe Oyunlar  |  Skorlu Oyunlar  |  Nasıl Oyun Yapılır  |  Yeni Oyunlar  |  Oyun Video  |  Oyun Yorumları  |  Yardım  |  İletişim
bos
boşFacebook arkadaşım olmak için tıklacizgi
cizgiİstek, öneri, tavsiye, tebrik, reklam, işbirliği, oyun gönderme vb. bilumum mesajları iletişim kutusuna yazıp bize iletebilirsiniz.

İletişim kutusu için tıklayın.
/ Hata Bildir
cizgi
OyunCenneti Facebook SayfasıOyunCenneti Twitter SayfasıBize Ulaşın
RSSValid XHTML 1.0 TransitionalValid CSS!


OYUN CENNETİ OYUNLAR - 24 MAYıS 2018 PERŞEMBE - Oyun Skor - Oyun Gemisi - Diablo 3 - Google+

Türkiye'nin en büyük oyun sitesi OyunCenneti.com sizler için en güzel oyunları özenle seçip en kolay şekilde oynayabileceğiniz hale getiriyor. OyunCenneti'nde
oynadığınız oyunlar bu oyunları hazırlayan oyun yapımcılarına aittir. Oyun Cenneti en güzel oyunların bir arada toplandığı ücretsiz harika bir oyun sitesidir.